Eggs Available Monday Through Saturday | Farmstand Open Saturdays 9:30-3:30 for Vegetables, Eggs, Honey, Mushroom Products

Collection: Products

30 products
  • Honey
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 5 Mushroom Concentrated Powder
    Regular price
    from $30.00
    Sale price
    from $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 5 Mushroom Tincture
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ashwagandha Tincture
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bone Broth
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chaga
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cordyceps Mushroom Tincture
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crystallized Honey
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Garlic
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Greens Salad Mix
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herbs
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Heads
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lion's Mane Concentrated Mushroom Powder
    Regular price
    from $30.00
    Sale price
    from $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pastured Eggs
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Radishes
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reishi Extract
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Romaine Lettuce
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Scallions (Green Onions)
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soap.
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Swiss Chard
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato Cherry
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turkey Tail Mushroom Tincture
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turnips
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zucchini
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zucchini Patty Pan
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out